plakat filmu Daję nam rok / I Give It a Year

Daję nam rok / I Give It a Year

Kraj produkcji:

Premiera: 1 marca 2013

Aktorzy: , ,

Opis: Nate to bardzo energiczna i szalenie przedsiębiorcza kobieta pracująca w jednej z brytyjskich agencji reklamowych. Z kolei Josh (Rafe Spall) to...

Opis Daję nam rok / I Give It a Year

Nate to bardzo energiczna i szalenie przedsiębiorcza kobieta pracująca w jednej z brytyjskich agencji reklamowych. Z kolei Josh (Rafe Spall) to dopiero początkujący pisarz.

Choć podobno przeciwieństwa przyciągają się do siebie to Nat i Josh przejdą ogromną próbę trwałości małżeństwa i miłości, która ich połączyła. Parę wydaje się, że więcej dzieli niż łączy ze sobą. Josh nienawidzi gdy Nat (Rose Byrne) śpiewa, a ona nie znosi popisów tanecznych swojego chłopaka. Jednak przeciwieństwa nie stanęły im na drodze w zawarciu małżeństwa.

Przyjaciele młodej pary prorokują, że jeżeli wytrwają w związku przez pierwszy rok to nic nie zmąci ich małżeńskiego szczęścia. Jednak na drogę ich szczęścia wkraczają dawne miłości. Nate poznaje przystojnego, szarmanckiego, z odpowiednim poczuciem humoru amerykanina Guy’a (Simon Baker). Natomiast Josh spotyka byłą dziewczynę Chloe (Anna Faris). Czy Nat i Josh przetrwają to wyzwanie?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja