plakat filmu Czas na miłość / Admission

Czas na miłość / Admission

Kraj produkcji:

Premiera: 22 marca 2013

Aktorzy: , ,

Opis: Nic nie zapowiadało tak radykalnych zmian w spokojnym a zarazem bardzo poukładanym życiu Portii Nathan (Tina Fey), spełnionej w roli kierowniczki...

Opis Czas na miłość / Admission

Nic nie zapowiadało tak radykalnych zmian w spokojnym a zarazem bardzo poukładanym życiu Portii Nathan (Tina Fey), spełnionej w roli kierowniczki działu zajmującego się rekrutacją studentów na prestiżowym Uniwersytecie Princeston.

Dobra posada a nawet stały związek z dość nudnym Markiem (Michael Sheen) gwarantowały jej codzienną beztroskę bez zbędnych emocji i stresu. Gdy pewnego dnia w ramach wizyty służbowej odwiedziła jedną ze szkół średnich niepodziewania spotkała byłego kolegę ze studiów Johna Halsey (Paul Rudd). Pełniący nadzór nad szkołą dawny przyjaciel przedstawił Portii najbardziej utalentowanego ucznia Jeremiaha. W chwili gdy kobieta zobaczyła młodzieńca i usłyszała o jego niekonwencjonalnym sposobie bycia jej serce mocniej zabiło.

W Jeremiahu ujrzała swojego syna, którego przed laty zmuszona była oddać do adopcji. W niespełnionej matce odżyły bardzo silne uczucia, dla których stała się skłonna porzucić dotychczasowe zasady i odnaleźć w swoim życiu prawdziwe szczęście i niespełnioną miłość. Czy zdobędzie się na tak radykalny krok?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze