plakat filmu Czas na miłość / About Time

Czas na miłość / About Time

Kraj produkcji:

Premiera: 20 września 2013 (Polska) 27 czerwca 2013 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Tim Lake to młody człowiek, który odkrywa niesamowitą prawdę, kiedy okazuje się, że mężczyźni w jego rodzinie potrafią przenosić się w...

Opis Czas na miłość / About Time

Tim Lake to młody człowiek, który odkrywa niesamowitą prawdę, kiedy okazuje się, że mężczyźni w jego rodzinie potrafią przenosić się w czasie.

Główny bohater (w tej roli Domhnall Gleeson) postanawia więc wykorzystać swoje niebanalne możliwości szukając swojej drugiej połowy. Kiedy poznaje uroczą Mary (w tę rolę wcieliła się Rachel McAdams), zakochuje się w niej bez pamięci. Jednak szybko okazuje się, że każda jego podróż w czasie, ma swoje konsekwencje. Tim jednak nie może zaprzestać tych podróży, które mają na celu poprawę znanych mu już sytuacji lub rozwiązywanie problemów. Tym samym jego życie zamienia się w ciągłą pogoń za swoją ukochaną oraz szukanie odpowiedzi na pytanie; w jaki sposób za pomocą podróży w czasie sprawić, aby życie było idealne, ale nie musiało dotykać tzw. efektu motyla, który nie tylko dla Tima, ale również dla jego bliskich, może być niebezpieczne. Zakochany podróżnik w czasie okazał się świetnym sposobem na opowieść o miłości, poświęceniu, konsekwencjach oraz ludzkich wyborach. Reżyseria i scenariusz Nowozelandczyk Richard Curtis, znany m.in. z Notting Hill, To właśnie miłość, Dziennik Bridget Jones.

Sympatyczni bohaterowie uzupełniają tę niesamowitą opowieść, czyniąc ją pełną zwrotów akcji, zabawnych sytuacji oraz wzruszających scen, które zachwycają widzów. Jest to doskonała rozrywka, dla osób, które lubią zabawne romantyczne i inteligentne kino.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze