plakat filmu Co się zdarzyło w Las Vegas / What Happens in Vegas

Co się zdarzyło w Las Vegas / What Happens in Vegas

Kraj produkcji:

Premiera: 7.05.2008

Aktorzy: ,

Opis: Każdemu bajeczne miasto Las Vegas kojarzy się z siedliskiem hazardu, zapomnienia, szybkich, szalonych ślubów i jeszcze szybszych...

Opis Co się zdarzyło w Las Vegas / What Happens in Vegas

Każdemu bajeczne miasto Las Vegas kojarzy się z siedliskiem hazardu, zapomnienia, szybkich, szalonych ślubów i jeszcze szybszych rozwodów.

Główni bohaterowie filmu, nie stroniący od rozrywki i uciech Jack Fuller oraz dotąd wiodąca niezwykle poukładane oraz bardzo spokojne życie przedstawicielka handlowa, Joy McNally również przeżyli w Las Vegas największą przygodę swojego życia. Po wyjątkowo upojniej nocy budzą się razem w łóżku i z przerażeniem przypominają sobie, że ubiegłego wieczora ktoś udzielił im ślubu. Ich sytuację gmatwa dodatkowo fakt, że Jack wrzucając dla zabawy do automatu monetę należącą do Jou wygrywa ogromną fortunę. Oboje zastanawiają się nie tylko nad tym jak rozwiązać zawarte w odurzeniu alkoholowym małżeństwo ale przede wszystkim jak zgarnąć tylko dla siebie tak olbrzymią wygraną. Nie przebierając w środkach skutecznie podążają do wyznaczonego celu.

Jednak w mieście hazardu i cudów jakim jest Las Vegas wszystko może się zdarzyć i główni bohaterowie zakochują się w sobie bez pamięci.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja