plakat filmu Co kryje miłość / Manuale d’am3re

Co kryje miłość / Manuale d’am3re

Kraj produkcji:

Premiera: 25 lutego 2011

Aktorzy: , ,

Opis: Nawet najbardziej poukładane i szczęśliwe życie mężczyzny jest wstanie zmienić nieoczekiwane spotkanie na swojej drodze tajemniczej...

Opis Co kryje miłość / Manuale d’am3re

Nawet najbardziej poukładane i szczęśliwe życie mężczyzny jest wstanie zmienić nieoczekiwane spotkanie na swojej drodze tajemniczej nieznajomej…

W życie trzech, całkowicie różnych mężczyzn, których więcej dzieli niż łączy wkracza niespodziewanie nieznajoma kobieta, z którą spotkanie może wywrócić ich świat o sto osiemdziesiąt stopni.

Roberto (Riccardo Scamarcio) to bardzo poukładany prawnik, którego życie toczy się zgodnie z dokładnie w każdym szczególe dopracowanym planem. Przewidywalność jego codziennego dnia burzy spotkanie z piękną, emanującą seksem Micol (Laura Chiatti), które pod dużym znakiem zapytania stawia już od dawna zaplanowany ślub młodzieńca.

Fabio (Carlo Verdone), znany spiker już od ponad dwudziestu pięciu lat tworzy ze swoją żoną udany związek. Czy małżeństwo przetrwa gdy na jego drodze pojawi się spotkana przez bohatera na jednym z przyjęć tajemnicza Eliana (Donatella Finocchiaro)?

Amerykański profesor historii sztuki Adrian (Robert De Niro), po rozwodzie z żoną wyjeżdża do Rzymu. Przyjaźń z portierem wiąże się z poznaniem jego bardzo porywczej i pięknej córki Violi (Monica Bellucci).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze