plakat filmu Chłopaki też płaczą / Forgetting Sarah Marshall

Chłopaki też płaczą / Forgetting Sarah Marshall

Kraj produkcji:

Premiera: 18 kwiecień 2008

Aktorzy: , ,

Opis: Każdy zakochany nieszczęśliwie i porzucony przez partnera człowiek poszukuje sposobu, który pozwoli mu na skuteczne wyleczenie złamanego...

Opis Chłopaki też płaczą / Forgetting Sarah Marshall

Każdy zakochany nieszczęśliwie i porzucony przez partnera człowiek poszukuje sposobu, który pozwoli mu na skuteczne wyleczenie złamanego serca.

Peter Bretter z zawodu kompozytor, został porzucony przez dziewczynę, Sarę Marshalla, znaną gwiazdę telewizyjną, z którą tworzył udany związek przez sześć lat. Nie mogąc pogodzić się z rozstaniem postanawia wyjechać na Hawaje by tam odpocząć od ostatnich wydarzeń, podleczyć zdrowie a przede wszystkim zapomnieć wspólnie przeżyte chwile. Jednak przewrotny los do tego samego kurortu sprowadza Sarę razem z jej nowym partnerem. Peter zamiast ukojenia i wypoczynku spotyka Sarę i jeszcze bardziej cierpi. Pobyt na Hawajach staje się prawdziwym koszmarem. Jedynym ukojeniem dla złamanego serca okazują się rozmowy z sympatyczną a przy tym wyjątkowo piękną pracownicą hotelu, Rachel. Dzięki niej mężczyźnie udaje się nie tylko pozbierać ale również rozpocząć nowy etap życia.

Czy właśnie na Hawajach Peter odnajdzie nową miłość i znów poczuje się szczęśliwy?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze