plakat filmu Charlie St. Cloud

Charlie St. Cloud

Kraj produkcji:

Premiera: 29 października 2010

Aktorzy: ,

Opis: Scenariusz filmu usiłuje dopowiedzieć na pytanie, czy prawdziwa miłość jest wstanie przezwyciężyć złożone obietnice i rozerwać więzy...

Opis Charlie St. Cloud

Scenariusz filmu usiłuje dopowiedzieć na pytanie, czy prawdziwa miłość jest wstanie przezwyciężyć złożone obietnice i rozerwać więzy łączące braci.

Główny postać filmu, Charlie St. Cloud (Zac Efron) jest młodym i ambitnym człowiekiem, którego życiowe plany pokrzyżowała śmierć ukochanego brata, Sama. Bardzo związani ze sobą emocjonalnie chłopcy przyrzekli sobie, że nic ich nie rozdzieli. Niestety młodszy brat Charliego ginie w wypadku. Bohater nie może pogodzić się z jego nagła śmiercią i rezygnuje ze swoich ambitnych planów. Zatrudniania się na cmentarzu żeby w każdej wolnej chwili odwiedzać mogiłę ukochanego brata. Nieoczekiwanie do rodzinnego miasta powraca koleżanka ze szkolnych lat – Tess (Amanda Crew). Charlie długo nie dopuszcza do swojej świadomości silnego uczucia jakie ich połączyło. W dalszym ciągu nie może pogodzić się ze śmiercią brata i rodzące się uczucie miłości traktuje jako zdradę złożonej przed lata obietnicy.

Czy uda mu się stoczyć wewnętrzną walkę i wybrać własne szczęście u boku ukochanej Tess?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze