plakat filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem / Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: W pogoni za rozumem / Bridget Jones: The Edge of Reason

Kraj produkcji:

Premiera: 12 listopada 2004

Aktorzy: , ,

Opis: Kontynuacja ekranizacji powieści Helen Fieling pokazuje dalsze losy głównej bohaterki Bridget Jones, która po wielu przejściach wreszcie...

Opis Bridget Jones: W pogoni za rozumem / Bridget Jones: The Edge of Reason

Kontynuacja ekranizacji powieści Helen Fieling pokazuje dalsze losy głównej bohaterki Bridget Jones, która po wielu przejściach wreszcie znajduje wymarzone szczęście w ramionach przystojnego adwokata Marka Darcy.

Bridget (Dziennik Bridget Jones) to typowa trzydziestolatka, która poszukuje stałego partnera i szczęścia w życiu. Jej ogromna zazdrość i obawa przed utratą ukochanego i pozostania w staropanieństwie doprowadza do wielu nieprzewidzianych w skutkach nieporozumień. Gdy związek z Markiem przechodzi pierwszy, poważny kryzys na drodze głównej bohaterki znów pojawia się przystojny kobieciarz Daniel Clever oraz niebezpieczna rywalka, inteligentna i błyskotliwa Rebecca – asystentka Marka. Wakacje z przyjaciółką w Tajlandii tak jak można by się spodziewać kończą się dla Bridget tragicznie. Trafia do więzienia podejrzewana o przemyt. Czy uda się jej bez szwanku wyjść z opresji, do których doprowadziła główną bohaterkę wyjątkowa lekkomyślność i łatwowierność?

Czy jest jeszcze szansa na utrzymanie związku z ukochanym Markiem?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja