plakat filmu Bridget Jones 3

Bridget Jones 3

Kraj produkcji: , , ,

Premiera: 16 września 2016 (Polska) 14 września 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Fani bohaterki powieści Dzienniki Bridget Jones wreszcie doczekali się kontynuacji jej losów w trzeciej już ekranizacji. Tym razem reżyser...

Opis Bridget Jones 3

Fani bohaterki powieści Dzienniki Bridget Jones wreszcie doczekali się kontynuacji jej losów w trzeciej już ekranizacji. Tym razem reżyser Sharon Maguire postanowiła przedstawić nam postać tytułowej Bridget w czasie rzeczywistym, czyli po upływie już czternastu lat od pojawienia się drugiej części filmu na ekranach kinowych. Dzięki takiemu reżyserskiemu posunięciu, kobiety które utożsamiały się z bohaterką w dalszym ciągu będą miały szansę porównania nie tylko aktualnych dla ich wieku problemów, które ją nurtują ale również niezmiennego pod względem emocjonalności charakteru.

Czy Bridget Jones znów odegrana wręcz w spektakularny sposób przez Renee Zellwerger w wieku dobiegającym pięćdziesięciu lat zmieniała się? W czasie tak długiej nieobecności ulubienica milionów kobiet, autorka najbardziej komicznego i opisującego wręcz niesamowite historie pamiętnika, kartki i długopis zamieniła na klawiaturę i ekran monitora. Nieco starsza Bridget w dalszym ciągu króluje ale tym razem na portalach społecznościowych gdzie przy lampce dobrego wina doskonale radzi sobie z wirtualnymi rozmowami.

Poprzednie części:

Dziennik Bridget Jones – I część

Bridget Jones: W pogoni za rozumem – II część

Na ekranach obok tytułowej bohaterki ponownie pojawia się Colin Firth w roli Marka, W dalszym ciągu nobliwy adwokat zakochany jest po uszy w tej pełnej nieoczekiwanych zachowań jedynej w swoim rodzaju kobiety. Dzielnie znosi wciąż popełniane przez nie gafy i wspiera w pracy zawodowej.

Widzowie z pewnością nie zawiodą się ani grą polubionych przez niemalże cały świat filmowy aktorów ani wartkimi i prześmiesznymi dialogami a nawet niespodziewanym zwrotom akcji.

Niestety w obsadzie ekranizacji 3 części Bridget Jones nie pojawi się już w roli Daniela , byłego partnera i szefa bohaterki Hugh Grant, który niestety odmówił udziału w produkcji. Jego miejsce zajmie całkiem nowa postać – Jack Qwant mistrzowsko odegrana przez Patricka Dembseya.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze