plakat filmu Bitwa roku / Battle of the Year

Bitwa roku / Battle of the Year

Kraj produkcji:

Premiera: 25 października 2013 (Polska)

Aktorzy: , ,

Opis: Kiedy Dante Graham (Laz Alonso), który na codzień zajmuje się promowaniem hip – hopu, jako elementu współczesnej popkultury, postanawia...

Opis Bitwa roku / Battle of the Year

Kiedy Dante Graham (Laz Alonso), który na codzień zajmuje się promowaniem hip – hopu, jako elementu współczesnej popkultury, postanawia stworzyć Dream Team na zbliżający się Battle of the Year, czyli Bitwę Roku, gdzie można zobaczyć najlepszych tancerzy z całego świata. Postanawia zaangażować do projektu swojego dawnego przyjaciela – Jasona Blake’a (Josh Holloway). Ten jednak, pogrążony w depresji i umiłowaniu do alkoholu nadal nie pogodził się ze stratą żony i dziecka.

Czy nowe zadanie, które absorbuje go w 100% pozwoli mu na to? Czy drużyna, która powołana została do tego, aby wygrać zbliżający się turniej poradzi sobie ze swoim zadaniem? Na te pytania, odpowie już sama fabuła filmu według scenariusza Chris Parker i Brin Hill. Z pewnością będzie to ogromna uczta dla widzów, którzy kochają hip-hop i potrafią docenić niesamowity talent tancerzy występujących w filmie.

Finałowe sceny to wielki hołd złożony kulturze b-boyingu i zarówno jego weteranom, jak i młodym adeptom tej sztuki. Doskonałe sceny „walk”, przyjaźń, oddanie i pasja – to określenia, które najlepiej oddają charakter całego filmu w reżyserii Benson Lee. Cała historia jest połączeniem miłości do tańca oraz opowieści o ludzkich słabościach, które zawsze można przełamać, a w efekcie osiągnąć swój własny, indywidualny sukces.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja