plakat filmu Bezpieczna przystań / Safe Haven

Bezpieczna przystań / Safe Haven

Kraj produkcji:

Premiera: 15 lutego 2013 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Katie Feldman (Julianne Hough) przenosi się do niewielkiego miasta, położonego w Północnej Karolinie. Niechętnie integruje się z...

Opis Bezpieczna przystań / Safe Haven

Katie Feldman (Julianne Hough) przenosi się do niewielkiego miasta, położonego w Północnej Karolinie. Niechętnie integruje się z mieszkańcami, jest bardzo skryta i pozostaje z boku całej społeczności.

Nieznane jest jej pochodzenie, ani powody, które spowodowały jej przybycie. Kiedy Katie poznaje Alexa (Josh Dyhamel), który po śmierci żony samotnie wychowuje dwoje dzieci, zaczyna powoli przekonywać się do nowego przyjaciela, otwierając się na innych.

Kiedy dziewczyna zaczyna czuć wobec Alexa coś więcej, podobnie jak Alex do niej, nagle na drodze do ich szczęścia stają wydarzenia z przeszłości Katie. Czy zakochanym uda się przezwyciężyć przeciwności losu, które tak mocno ingerują w ich związek? Dlaczego Katie nie może cieszyć się swoim szczęściem? Odpowiedzi na te pytania poznają już widzowie „Bezpiecznej Przystani”.

Lasse Hallstrom stworzył obraz, który na początku usypia uwagę widza, aby wkroczyć w jego świadomość niesamowitym zakończeniem. Mimo nieco cukierkowej otoczki całości fabuły, Bezpieczna przystań zaskakuje i wciąga widza w swój tajemniczy klimat. Jako film, który powstał w oparciu o bestsellerową książkę Nicholasa Sparksa spełnia również wszystkie oczekiwania widzów, sprawiając, że całość produkcji jest satysfakcjonującym seansem.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja