plakat filmu Bez wstydu

Bez wstydu

Kraj produkcji:

Premiera: 20 lipca 2012

Aktorzy: , ,

Opis: Film przedstawia dość kontrowersyjną jak na polską kinematografię historię rodzeństwa - Anki i jej młodszego brata Tadzika. Młodszy od...

Opis Bez wstydu

Film przedstawia dość kontrowersyjną jak na polską kinematografię historię rodzeństwa – Anki i jej młodszego brata Tadzika.

Młodszy od zajmującej się nim siostry Tadzik zafascynowany jest jej kobiecością, którą coraz częściej podgląda i zaczyna traktować jako obiekt miłosnego pożądania. Aby nie obarczać Anki opieką nad rozpalonym z miłości do siostry młodzieńcem, rodzina wywozi go do ciotki. Pod pretekstem wakacyjnych odwiedzin Tadzik wraca do domu i nie może pogodzić się, że jego ukochana siostra spotyka się z szanowanym wśród lokalnej społeczności, żonatym biznesmenem. Rodzeństwo znów zaczyna mieszkać pod wspólnym dachem. Tadzik za wszelką cenę chcę odzyskać uwagę siostry i nie przebierając w środkach szuka skutecznego sposobu, który mógłby skompromitować jej kochanka. Zafascynowany Anką i obsesyjnie zazdrosny o jej uczucia nie jest w stanie zauważyć, że o jego względy ubiega się zaręczona już z innym mężczyzną Irmina. Lokalna piękność aby być z Tadzikiem jest w stanie nawet zerwać swoje zaręczyny.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze