plakat filmu Bez granic / Beyond Borders

Bez granic / Beyond Borders

Kraj produkcji:

Premiera: 24 października 2003 (Świat)

Aktorzy: , , ,

Opis: W filmie „Bez granic” – wzruszającej historii o miłości i przygodzie z udziałem Angeliny Jolie wygodne życie w Londynie kłóci się z...

Opis Bez granic / Beyond Borders

W filmie „Bez granic” – wzruszającej historii o miłości i przygodzie z udziałem Angeliny Jolie wygodne życie w Londynie kłóci się z brutalną rzeczywistością nędzy i głodu w najbardziej zapalnych rejonach świata.
Podczas dobroczynnej gali Sarah Jordan (Jolie), naiwna, mieszkająca w Londynie zamężna Amerykanka z wyższych sfer, jest świadkiem awantury wywołanej przez intruza – zaciekłego humanitarystę, dr. Nicka Calahana (CLIVE OWEN, Krupier). Ta awantura, wszczęta w imieniu wynędzniałych dzieci znajdujących się pod jego opieką, wywraca życie Sarah do góry nogami. Urzeczona Nickiem i jego misją, porzuca bezpieczne życie w Anglii, by wraz z nim nieść pomoc w obozach dla uchodźców.
Praca Sarah przenosi ją w rejony, do których dociera niewielu ludzi, a jeszcze mniej potrafi tam przetrwać. Odkrywa nie tylko szorstką rzeczywistość, z którą chce się zmierzyć, ale również narastające uczucie do charyzmatycznego lekarza – dające jej siłę do ratowania ludzkiego życia nawet za cenę najwyższego ryzyka.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze