plakat filmu Ani słowa więcej / Enough Said

Ani słowa więcej / Enough Said

Kraj produkcji:

Premiera: 29 listopada 2013 (Polska) 7 września 2013 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje w salonie masażu. Samotna, nieco melancholijna kobieta martwi się wyjazdem swojej jedynej córki na studia....

Opis Ani słowa więcej / Enough Said

Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje w salonie masażu. Samotna, nieco melancholijna kobieta martwi się wyjazdem swojej jedynej córki na studia.

Jej życie znów nabiera kolorów, kiedy poznaje Alberta (James Gandolfini), który jest nie tylko uroczym, ale również serdecznym i otwartym człowiekiem, niepozbawionym także autoironii. Coraz bardziej zauroczona nową znajomością, zaczyna snuć plany na przyszłość. Kiedy jedna z nowych klientek salonu, w którym pracuje Eva, z niechęcią wspomina swojego byłego męża, główna bohaterka nie zdaje sobie jeszcze sprawy, jak mocno wpłynie to, na jej kontakty z Albertem. „Ani słowa więcej” to urokliwa opowieść w reżyserii Nicole Holofcener, która ma ogromną moc sterowania uczuciami widza. Świetne dialogi oraz niebanalna fabuła sprawiły, że jest to jedna z ciekawszych propozycji na liście widzów lubiących połączenie komedii, dramatu i romansu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze