plakat filmu Adoptowani / Les Adoptes

Adoptowani / Les Adoptes

Kraj produkcji:

Premiera: 23.11.2011

Aktorzy: , ,

Opis: Film opowiada historię jednej rodziny widzianą z perspektywy trzech kobiet. Millie, jej rodzona córka Lisa samotnie wychowująca małego Leo oraz...

Opis Adoptowani / Les Adoptes

Film opowiada historię jednej rodziny widzianą z perspektywy trzech kobiet. Millie, jej rodzona córka Lisa samotnie wychowująca małego Leo oraz jej adoptowana, młodsza siostra Marine tworzą wydawać by się mogło połączoną niezwykle silnymi węzami rodzinę.

Lisa pracująca w sklepie muzycznym i tworząca niezwykle smutne piosenki w stylu country i Marine doskonale czująca się w roli sprzedawcy w księgarni z anglojęzyczną literaturą, mimo usamodzielnienia się już w dorosłym życiu w dalszym ciągu są bardzo blisko związane nie tylko z mocno nadużywającą alkoholu matką ale również ze sobą. Wydawać by się mogło, że tak silnego związku trzech kobiet nie jest w stanie nic naruszyć. Jednak pojawienie się na drodze Marine, zainteresowanego jej osobą krytyka kulinarnego po woli zaczyna burzyć dotychczasową harmonię całej rodziny.

Przyjaźń siostrzana może zostać wystawiona na wielką próbę wymagającą poświęceń a nawet bezpardonowej walki, która do ostatnich kadrów filmu trzyma widza w ogromnym napięciu emocjonalnym.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze