plakat filmu 99 franków / 99 francs

99 franków / 99 francs

Kraj produkcji:

Premiera: 26 września 2007 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Octave, w tej roli Jean Dujardin jest mieszkańcem Paryża. Pracuje w największej agencji reklamowej na świecie zarabiając bardzo dużo i wydając...

Opis 99 franków / 99 francs

Octave, w tej roli Jean Dujardin jest mieszkańcem Paryża. Pracuje w największej agencji reklamowej na świecie zarabiając bardzo dużo i wydając równie pokaźne kwoty. Prowadzi bogate towarzyskie życie, wokół mnóstwo pieniędzy i kobiet.

Pewnego dnia znudzony tworzeniem nowego wspaniałego świata, w którym uczy się ludzi miłości do niewoli, postanawia odkryć prawdę o sposobach działania reklamy i marketingu. Do tej pory człowiek był dla niego takim samym produktem, jak proszek do prania, czy jogurt.

Jednak miłość rodzi w nim bunt przeciwko systemowi, który go stworzył. Octave postanawia wysadzić od środka zakrojoną na światową skalę kampanię reklamową i odejść z zawodu. Czy uda mu się uciec? Ekranizacja popularnego we Francji komiksu „99 franc” Frederica Beigbeidera, któremu komiks przyniósł sławę i talkshow w telewizji. Sympatyczna komedia w reżyserii Jana Kounena.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze