plakat filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Kraj produkcji:

Premiera: 26 lutego 2016 (Polska) 23 lutego 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Plejada polskich gwiazd w największym hicie ostatnich lat. Siedem historii o poszukiwaniu miłości, ukazujących siedmiu facetów i ich relacje z...

Opis 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Plejada polskich gwiazd w największym hicie ostatnich lat. Siedem historii o poszukiwaniu miłości, ukazujących siedmiu facetów i ich relacje z kobietami.

Historie z życia wzięte. Siedmiu różniących się od siebie mężczyzn, poszukuje tej jedynej, która spędzi z nim resztę życia. Ofiaruje swoją miłość, oddanie i będą żyć długo i szczęśliwie. Jednak to nie jest tak łatwo, marzenia – każdy powinien mieć i starać się je realizować. Ale w świecie, gdzie być facetem nie jest jednoznacznie określone, co to oznacza, jest coraz trudniej. Mężczyźni nie wiedzą, czego od nich oczekują kobiety.

Filip (Paweł Domagała), jest bardzo miły ale raczej mało zaradny życiowo. Poznajemy go gdy traci pracę, a dopiero co poznana dziewczyna, Zosia (Aleksandra Hamkało) informuje go, że jest w ciąży.

Żeby zostać ojcem, trzeba najpierw samemu dorosnąć

Tomasz (Mikołaj Roznerski), przyjaciel Filipa, to człowiek sukcesu. Jest znanym i polecanym pracownikiem agencji reklamowej. Ma piękną narzeczoną, Basię (Alicja Bachleda-Curuś) i własny dom. Jest tylko jeden problem, strach przed podjęciem poważnego zobowiązania. Sprawy skomplikują się gdy pozna przepiękną blondynkę. Monika (Joanna Opozda) zakręci nim tak mocno, że będzie musiał w końcu odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie: na czym mu tak naprawdę zależy?

Kordian (Maciej Zakościelny) jest producentem muzycznym. Wolny czas spędza uwodząc piękne kobiety m.in. na sportowy samochód. Mieszka w apartamencie i ma duże powodzenie u kobiet. Uważa, że ma jeszcze czas na życiową stabilizację…

Jesteś, zmęczony, zestresowany, nic się nie stało – bidulek taki.

Ricky (Zbigniew Zamachowski) jest gwiazdą polskiej muzyki pop. Mimo dużej popularności cierpi na samotność. Znają się z Kordianem, w którym upatrzył sobie przyjaciela, o którym marzył od lat. Ale czy będzie to odwzajemniona przyjaźń?

Największą walką mężczyzny, jest walka z samym sobą

Stefan (Leszek Lichota) to obecnie kierowca autobusu. Uczestnik misji wojennej w Afganistanie. Prolemy emocjonalne, z którymi nie potrafi sobie poradzić cieniem rzucają się na jego związek małżeński. Żona Julia (Dominik Kluźniak) bardzo źle znosi jego wybuchy agresji. Jak każda kobieta chce mieć partnera wrażliwego i spokojnego, który zatroszczy się o nią i będzie przykładnym ojcem dla ich synka Olka (Feliks Matecki).

Kocham cię i będę walczył

Jarosław (Piotr Głowacki) jest inspektorem sanepidu, cierpi z samotności. Mimo iż sprawia wrażenie nieporadnego, jest odpowiedzialny i wrażliwy. Czy w końcu jakaś kobieta to dostrzeże?

Debiut reżyserski Kingi Lewińskiej na dużym ekranie. Znanej m.in. z seriali: M jak miłość, Rodzinka.pl, Brzydula, Plebania. Jeśli jesteś fanem „Listów do M.” i „Planety singli” nie możesz tego przegapić.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja