plakat filmu 50 pierwszych randek / 50 First Dates

50 pierwszych randek / 50 First Dates

Kraj produkcji:

Premiera: 30 lipca 2004 (Polska), 3 lutego 2004 (Świat)

Aktorzy: , , ,

Opis: Adam Sandler i Drew Barrymore występują razem, po raz pierwszy od czasu filmu "Od wesela do wesela", w tej jednej z najzabawniejszych komedii...

Opis 50 pierwszych randek / 50 First Dates

Adam Sandler i Drew Barrymore występują razem, po raz pierwszy od czasu filmu „Od wesela do wesela”, w tej jednej z najzabawniejszych komedii romantycznych.
Weterynarz Henry Roth (Sandler) wiedzie godne pozazdroszczenia życie na Hawajach. Gdy akurat nie zajmuje się pracą, podrywa piękne turystki i ani myśli o trwałym związku… do czasu, gdy spotyka Lucy (Barrymore). Henry zakochuje się od pierwszego wejrzenia i zdawać by się mogło, że nawet z wzajemnością. Jest tylko jeden problem – następnego dnia tylko on pamięta o ich miłości, Lucy bowiem cierpi na zanik pamięci krótkotrwałej.
Zakochany mężczyzna nie cofnie się jednak przed niczym, by zdobyć dziewczynę swoich marzeń, nawet jeśli ma to oznaczać codzienne rozpoczynanie wszystkiego od nowa.
W pozostałych rolach w tej uroczej i przezabawnej komedii występują Rob Schneider (Boski żigolo) i Sean Astin (Trylogia Władca Pierścieni).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze