plakat filmu Odważ się zdobyć faceta / Man Up

Odważ się zdobyć faceta / Man Up

Kraj produkcji:

Premiera: 19 kwietnia 2015 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Czy wierzysz w przypadek? Samotna Nancy od długiego czasu szuka wymarzonego kawalera. W dość niecodzienny sposób trafia na Jacka. On niczego nie...

Odważ się zdobyć faceta / Man Up - opis

Czy wierzysz w przypadek? Samotna Nancy od długiego czasu szuka wymarzonego kawalera. W dość niecodzienny sposób trafia na Jacka. On niczego nie świadomy, był umówiony na randkę w ciemno z inną kobietą. Zaczynasz czuć dreszczyć emocji, to dopiero początek.

Jej dość nieoczekiwane zachowanie skutkuje serię mniej lub bardziej trafionych sytuacji. Idąc w zaparte, Nancy (Lake Bell) póki co nie wyprowadza Jacka (Simon Pegg) z błędu jakim jest fakt iż nie jest dziewczyną z którą był umówiony. Od razu zaznaczę jest to całkiem przyjemna komedia romantyczna, lekka ale i trochę refleksyjna, jak ktoś ma takie zacięcie to znajcie i coś dla siebie. Już sama obecnoś Pegga jest gwarancją dużej dawki humoru. Przypadkowe spotkanie 34-letniej Nancy szukającej bezowocnie życiowego partnera, z Jackem, który umówiony był z 24-latką Jessiką na randkę w ciemno. Jack jest po rozwodzie, bierze ją za wspomnianą dziewczynę. Wspólnie spędzony czas, wypełniony rozmowami, zabawą, śmiechem zostaje przerwany w momencie gdy prawda wychodzi na jaw. Magia pryska, słońce zakrywają deszczowe chmury. Czas się rozstać. Ale głowa do góry będzie happy end.

Od strony gry aktorskiej nie ma do czego się przyczepić, może nie jest to jakaś super porywająca gra teatralna ale moim zdaniem idealnie wkomponowuje się w film i zarazem tworząc go, dobry duet. Lubię Lake Bell (Nawiedzona narzeczona) a w nowej roli Simon Pegg nie zawiódł moich oczekiwań. Tak więc polecam na dwie łapki. Reżyseria Ben Palmer; scenariusz Tess Morris.

/Anka

 

Warto zobaczyć

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2016
Tancerka / La danseuse
Firmowa Gwiazdka / Office Christmas Party
Polecamy polskie komedie
Nigdy nie mów nigdy
Ciacho
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
Mamma Mia: chce się tańczyć – recenzja