plakat filmu Bajrangi Bhaijaan

Bajrangi Bhaijaan

Kraj produkcji:

Premiera: 15 lipca 2015 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Pawan Kumar Chaturvedi to człowiek obdarzony szlachetnym usposobieniem. Jego szczere serce nade wszystko ceni prawdę. Jest wyznawcą Hanumana,...

Bajrangi Bhaijaan - opis

Pawan Kumar Chaturvedi to człowiek obdarzony szlachetnym usposobieniem. Jego szczere serce nade wszystko ceni prawdę. Jest wyznawcą Hanumana, któremu na swój specyfyczny sposób oddaje cześć. Bajrangi (Salman Khan) jego przyjazny charakter niekoniecznie idzie w parze z bystrością umysłu i zaradnością życiową. To będzie jedno z zadań, które będzie musiał uzupełnić, by ojciec ukochanej Rasiki (Kareena Kapoor) zgodził się na ślub. W trakcie poszukiwań pracy i domu, Pawan spotka bramińską dziewczynkę, Munni, która zagubiła się rodzicom i postanawia pomóc jej wrócić do domu. Utrudnieniem będzie to, że Munni jest niemową, więc nie powie skąd jest oraz dodatkowo, że pochodzi z Pakistanu.

Okoliczności w, których się znajdują są kolorowe jak tęcza. Nie znając dokładnego miejsca, z którego pochodzi dziewczynka, spotykają się z pomocą jak i nieprzyjaznych ludzi. W drodze przyłącza się do nich dziennikarz Chand Nawad i robi się jeszcze bardziej wesoło.

Bajrangi Bhaijaan w reżyserii Kabir Khan to tętniąca życiem historia, o empatii, wyznaczaniu celu. O przesłaniu, że nie ma granic, podziałów wyznaniowych, społecznych. Liczy się intencja, szczerość, bezinteresowność.

 

Warto zobaczyć

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2016
Firmowa Gwiazdka / Office Christmas Party
Przyjaźń czy kochanie? / Love & Friendship
Polecamy polskie komedie
Nigdy nie mów nigdy
Ciacho
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze recenzje filmów
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana
Mamma Mia: chce się tańczyć